درباره ما

درباره شان‌لی

زندگی خود را هوشمندتر بسازید و آگاهانه تر زندگی کنید.
ارائه نوآوری های تازه در زمینه تکنولوژی که مطابق با نیاز حال حاضر و پیش بینی نیازهای آینده شماست وظیفه ماست .
ریشه های شان‌لی در اواسط سال 1393 توسط بنیانگذاران آن شکل گرفت اما به دلیل حساسیت بالای ایشان در خصوص ارائه محصول باکیفیت و کارآمد و محصولات هوشمند نوآورانه با ارزش و هم مشتریان هدف , نیازمند تحقیق و کاوشی دقیق بود تا هم روندی قابل قبول برای اقدامات لازم جهت بررسی , انتخاب برندها و دسته محصولات و تهیه کالا وهم شاخص های لازم جهت این انتخاب بدست آید ولذا با صرف هزینه و زمان لازم در سال 1394 بسترهای اشاره شده برای شروع مشخص و شرکت "شان‌لی" پا به عرصه ظهور نهاد.
 با وجود آنکه از تاسیس شرکت Chanley Smart Innovation Solution  در سال 2015 زمان زیادی نمی گذرد اما این کمپانی به یکی از پیشتازان و پرچمداران در زمینه ی عرضه اینترنت اشیاء ( IOT ) و تکنولوژی های کاربردی در زندگی تبدیل گشته است. طراحی محصولات و اختراعات تحت پوشش شانلی کاملا منطبق با سبک زندگی و گاها بیش از سطح توقع شما مشتریان هوشمند, بروز و آینده نگر ما میباشد که با استفاده از آنها میتوانید امکان کنترل همه جانبه محل زندگی , محل کار , دارائی ها و خانواده خود را در دست بگیرید و البته این ابزارها و وسائل ایجاد محدودیت نمیکنند , بلکه آرامش و آسایش بیشتر را در هر زمان و مکانی به شما و خانواده محترمتان هدیه میدهد و باعث میشود که از اوقات خود لذت و استفاده بیشتری ببرید شرکت شان‌لی با در دست داشتن نمایندگی های معتبر از شرکت های تولیدکنندگان معتبراز سبد کالائی متفاوت و مختلفی که همگی دارای نام , سبک خاص و منحصر بفردی در دنیا میباشد گلچین و تهیه شده که با استفاده از این محصولات بی شمار و بسیار کارآمد و کاربردی میتوانید براحتی , بدون محدودیت و به طور کامل کنترل همه جانبه محصولات دارای اینترنت اشیاء (IOT), نور، هوا،زمان, امنیت و ذخیره انرژی, روشنایی, پرده ها،وسایل صوتی و تصویری, ارتباطات ,  پاکیزگی ، خانه و محل کار , صنعتی و حتی خانواده و عزیزانتان رادر اختیار داشته باشید و بدون هر گونه دغدغه از لحظات ارزشمند زندگی خود در کنار خانواده به بهترین نحو ممکن استفاده نمائید و لذت ببرید.
شرکت شان‌لی بر پایه کار گروهی شامل مدیران ارشد و متخصص در زمینه های, فروش کالاهای تخصصی, محصول, فنی ، بازاریابی, مارکتینگ, گجت دوستان و..... که همگی دارای بیش از 15 سال تجربه هستند تشکیل شده است. این شرکت با ارائه گجت ها و فناوری های نوآورانه راهی نو برای در اختیار داشتن سیستم های کنترل محیط و زندگی هوشمند و مدرن برای شما عزیزان گشوده و هموار کرده به طوریکه به جای شما فکر می کنند و برای راحتی شما دائما در تلاش هستند.

بینش و خط مشی شرکت شان‌لی

طبق نظریه تکامل چالز داروین آنانی در طبیعت زنده و سالم باقی میمانند که بیشتر از گونه های دیگر خود را با محیط اطراف و تغییرات آن وفق دهند، این نظریه امروزه نه تنها گونه های انسانی, جانوری, گیاهی و ..... بلکه تمامی کمپانی ها و شرکت ها, شهرها, کشورها, نژادها و ...و حتی ماشین آلات را هم در بر می گیرد، رقابت و چالش واقعی در دنیای امروز توانایی دیدن و شناخت نشانه ها و دنبال کردن آنها در راستای تغییر است و هم گامی وهمراه شدن با تغییرات دنیای مدرن امروزی روندی است که موسسین شرکت شان‌لی از ابتدای تاسیس به آن توجه داشته و با دنبال کردن نیاز های بازار در صدد رفع آنها و دست یابی به راه حل های نوآورانه برآمده است و قصد دارد به جای هموطنان و همراهان خود نیاز حال و آینده آنان را تشخیص و برایشان فراهم و آماده نماید.

هدف شرکت شان‌لی

با توجه به نیاز روزافزون و رویکرد مثبت بازارهای دنیا به اینترنت اشیا ( IOT ) شان‌لی نیز قصد توسعه و فراگیر شدن استفاده از فناوری های  اینترنت اشیا ( IOT ) و کالاهای هوشمند در ایران را دارد که البته با قوانین و ارزش ها ی جامعه و بالطبع با شخصیت و نیاز مصرف کنندگان عزیز مطابقت لازم را داشته باشد و همچنین با ارائه محصولات منحصر به فرد و با کیفیت راه خود را برای ورود به بازار رقابتی بزرگتر و جامع تر هموار سازد و بهترین کالاهای برندهای خوشنام را که دارای آخرین تکنولوژی های روز دنیا را بهمراه دارد در دسترس شما همراهان عزیز قرار دهد.

ارزش های شان‌لی

در نهایت صداقت و اعتماد در کسب و کاراقدام به ارتباط با هر فرد , شرکت , سازمان و موسسه مینماید .
در عمل با بهره گیری از چهار اصل مهم (مسئولیت، صداقت، اعتماد و رفتار حرفه ای) در روابط بین فردی که همگی به عنوان اصول پایه و تشکیل و اساس شرکت میباشد بنا شده است .
برای ترویج و گسترش موارد فوق که از ادغام در کسب و کار به دست آمده ما را قادر ساخته که به راحتی اعلام نمائیم "در کنار ما تفاوت را احساس کنید".

استراتژی شان‌لی

این شرکت پیشتاز درارائه کالاهائی است که از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و نوآوری های هوشمندانه برخوردار هستند که این اشیاء تماما با استفاده از اینترنت (IOT) می توانند از شما در انجام پروژه های هوشمند حمایت نماید در این میان توجه به مشتریان، کیفیت خدمات و پاسخگویی سریع همواره سر لوحه کار ما قرار داشته و در محیطی برنده–برنده، زمینه رشدی پایدار را برای ذینفعان فراهم می‌سازیم و ما آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری با شرکت های نوآور و مخترع اعلام میداریم و به خود می بالیم که بتوانیم قدم مثبت و کوچکی در رشد و شکوفائی میهن عزیزمان برداریم  .

نمایندگی های رسمی فروش و توزیع محصول شان‌لی

شرکت شان‌لی دارای نمایندگی های انحصاری توزیع و فروش در ایران میباشد که تمرکز فعالیت ما بیشتر بر روی محصولات کارآمد و دارای کیفیت شرکت های معتبر اروپائی و آسیائی در سراسر ایران میباشد.

نمایندگی شرکت های ویزو Wiso ، پرومیت Promate ، کینگ‌سانز‌ Kingsons ،نکست‌درایو Nextdrive ، فونباد Fonebud ، جی 2 تی G2T، هسویت  Hesvit و چند شرکت دیگر میباشد که این شرکت ها همگی بصورت تخصصی در حوزه های مختلفی از جمله ( کیف های نوت بوک ، محصولات جانبی موبایل و تبلت ، حفظ امنیت و گسترش آن و ..... در حال فعالیت میباشند.