رویدادها

برگشت به لیست
04/01/2017

راه حلی به گستردگی چاقوی سوئیسی

ابزار فناورانه مکمل موبایل فون‌باد دنیای جدیدی برای بهره‌وری هوشمندانه

فون‌باد راه‌حل فناورانه کوچک و بسیار زیبایی است که در نهایت سادگی به صورت کاملا ارگونومیک با ویژگی پوشش طیف‌ گسترده‌ای از نیاز‌های مکمل موبایل طراحی شده است. به کمک این وسیله جذاب و بسیار سبک می‌توانید به شکلی کاملا شیک از طریق بلوتوث مکالمه کنید، ویژگی‌های امنیت فردی خود را تقویت کنید و به عنوان ریموت‌شاتر دوربین از آن استفاده کنید.
اما کارایی‌های این وسیله هیجان انگیز به اینجا ختم نمی‌شود. در هنگام اتمام شارژ گوشی خود می‌توانید به سادگی با اتصال کابل USB از آن به عنوان یک پاور بانک قابل اعتماد استفاده کنید.
این است تجلی فناوری، کارایی متعالی در نهایت سادگی.
فون‌باد به قدرت یک چاقوی سوئیسی قابل اعتماد و کارراه انداز است و می‌توانید در تمام لحظات زندگی موبایلی خود از آن استفاده کنید. صدایی کاملا شفاف و امنیتی منحصر به فرد حق شماست.
برای افرادی که هشدار‌ پزشکان را جدی می‌گیرند، فون‌باد وسیله کاملا ایمن برای مکالمه طولانی مدت به دور از امواج مخرب موبایل است.
از طرفی عدم مکالمه با موبایل در حال شارژ ریسک صدمه از اتفاقات غیرعادی را به صفر می‌رساند.
با کمک فون‌باد می‌توانید تا 20 ساعت، بی‌وقفه به مکالمه بپردازید و همچنین در این‌ میان گوشی‌ شما در محیطی امن شارژ خواهد شد.
ویژگی‌های کاربردی دیگر فون‌باد نیز دریچه‌ای به تازگی‌های قابل‌حمل فناوری روبه شما باز می‌کند.
برای مطالعه بررسی کاربردی فون‌باد و سایر کاربرد‌های آن کلیک کنید.
برای شما که به سلامت خود و کاربردی بودن محصولات متمایز مورد استفاده خود اهمیت می‌دهید گروه‌شان‌لی بهترین‌ها را انتخاب می‌کند.