رویدادها

برگشت به لیست
05/03/2017

کیبورد لیزری مجازی «کلید سفر در زمان»

محصولی زیبا و کارآمد از شرکت Migoal

به دنیای ناشناخته‌ها خوش آمدید
کیبورد لیزری مجازی آینده فناوری‌های رایانه  در یک عبارت است. در دنیای پر از کیبورد‌های فیزیکی و مکانیکی موجود با استفاده از یک کیبورد لیزری که به سادگی در جیب شما قرار می‌گیرد، هوشمندانه‌ترین رفتار در زمینه استفاده از راهکارهای شکل ورودی متن را خواهید داشت.
تصور کنید که در موقعیتی خاص نیاز به تایپ با یک کیبورد کامل دارید. تصور کنید که چهره شاهدان انجام فرایند به فناورانه‌ترین شکل ممکن چگونه خواهد بود؛ زمانی که انگشتان خود را روی نور حرکت می‌دهید و جادو آغاز می‌شود.
نوای تحسین همیشه خوش است.
این وسیله بسیار جذاب از یک سنسور حرکت‌سنج استفاده می‌کند و به وسیله نور قرمز رنگ اغواگرانه‌ای حروف را روی هر سطحی که مد نظر داشته باشید می‌تاباند.
به سادگی استفاده از کیبوردهای متداول می‌توانید از این وسیله فناورانه استفاده کنید و در میان جامعه اندک جهانی قرار بگیرید که برای اولین بار بین دوستان خود فناوری‌های جدید را استفاده می‌کنند.
اما این تمام ماجرا نیست، می‌توانید به سادگی با فشردن دو کلید روی صفحه مجازی این کیبورد دوست داشتنی، آن را به یک ترک‌پد تبدیل کنید و در محیط‌های مختلف از آن استفاده کنید.
برای لذت بردن از تمام این ویژگی‌ها تنها کافیست تا بلوتوث خود را فعال کنید.
باتری استفاده شده در این کیبورد لیزری نیز به شیوه‌ای طراحی شده است که بدون در نظر گرفتن اتمام شارژ می‌توانید از آن استفاده کنید.
برای دسترسی ساده‌تر به هشدارها و فایل‌های صوتی گوشی خود نیز می‌توانید از ارتباط مستمر این وسیله با گوشی خود بهره‌مند شوید و صداها به سادگی از بلندگوی کوچک و قدرتمند آن پخش می‌شوند.
با شان‌لی همراه باشید تا این ابزار فناوری هیجان انگیز را بیشتر بشناسید.